Dermokonsultantka na województwo mazowieckie
Lara Edyta Pawluśkiewicz
Warszawa, Mazowieckie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Inter Fragrances, producent marki Seboradin w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek na stanowisko : Dermokonsultantka na województwo mazowieckie (preferowane miejsce zamieszkania : Warszawa i okolice) ZAKRES OBOWIĄZKÓW : prowadzenie dermokonsultacji z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, bardzo dobra znajomość portfolio firmy i przekazywanie szczegółowych informacji o produktach, odpowiedzialność za estetyczny wygląd stoiska podczas akcji.

WYMAGANIA : komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów, nienaganna prezencja, czynne prawo jazdy kat.

B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dermokonsultacji, dodatkowym atutem kandydatki będzie wykształcenie kierunkowe studenci lub absolwenci kierunków : chemia (w tym chemia kosmetyczna), biologia, biotechnologia, farmacja, kosmetologia, zdrowie publiczne i pokrewne.

OFERUJEMY : umowę o pracę, pakiet specjalistycznych szkoleń i kursów, możliwość rozwoju, pracę w polskiej firmie z długoletnią tradycją, niezbędne narzędzia do pracy : samochód służbowy, komputer, kamerę trychologiczną, telefon, pakiet materiałów marketigowych.

Jeśli jesteś zainteresowana i spełniasz powyższe kryteria ogłoszenia prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Edytę Pawluśkiewicz prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Edyta Pawluśkiewicz LARA, NIP 677 - pokaż numer telefonu - 1, REGON 120 - pokaż numer telefonu - , ul.

Sadowa 32, 61-657 Poznań na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem Danych Osobowych jest Edyta Pawluśkiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Edyta Pawluśkiewicz LARA, NIP 6772076271, REGON 120019328, ul.

Sadowa 32, 61-657 Poznań, tel. + 48618961500. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Konsekwencja niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania C V.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku