Pilnie zatrudnimy Opiekunke Seniorow w DE 1790 EUR za wyjazd
Promedica24
Kielce, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pilnie zatrudnimy Opiekunke Seniorow w Niemczech. Opieka do Pana lat 98, Mainz, 1790€ na reke za wyjazd. Zadzwon i dowiedz sie wiecej 797169997 170 cm, 55 kilo samotnie mieszkający.

Podopieczny jest samodzielny, porusza się o kulach, ma początkowe stadium demencji ale jest bardzo spokojny i przyjazny.

W ciągu dnia dużo śpi, nosi pieluchomajtki ale prosi aby go zaprowadzać do toalety. Pan wymaga pomocy przy higienie, choruje na serce a leki rozdziela syn.

Internet na miejscu, op ma własny standardowo wyposażony pokój z osobną łazienką. Pomoc przy czynnościach domowych : sprzątanie, pranie prasowanie, gotowanie i robienie zakupów.

sporo czasu wolnego. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - jeśli nie znasz języka, dołącz do naszych kursów! Wyjazd na 6 tygodni Oferta ograniczona!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku