Senior Java Developer
ASTEK Polska
Kraków
1 d. temu
source : Just Join IT

Java (master)

Stawka B2B : 1100 PLN netto za dzień

Kraków, Praca zdalna 100%

Poszukujemy doświadczonego programisty, którego zadaniem będzie dostarczanie nowoczesnych, wydajnych i skalowalnych rozwiązań w obszarze bankowości.

Zakres obowiązków :

  • projektowanie, opiniowanie i implementacja nowych rozwiązań oparciu o spójna architekturę (w większości mikroserwisową)
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami
  • przeglądy kody i wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu
  • opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań
  • ocena pracochłonności i priorytetyzacja zadań
  • WYMAGANIA :

  • min 5 letnie doświadczenie w pracy developera
  • praktyczna znajomość :
  • Java 11+
  • Spring Framework
  • ElasticSearch
  • Relacyjne bazy danych (Oracle)
  • Systemy kolejkowe (ActiveMQ i Kafka)
  • Usługi oparte o REST / SOAP
  • Git, Jenkins, Maven
  • IntelliJ IDEA
  • Jira, Confluence
  • Mile widziane :

  • znajomość :
  • platformy Kubernetes
  • Spring Cloud Netflix
  • środowiska Linux
  • wiedza z zakresu technologii internetowych
  • doświadczenie w pracy w instytucji finansowej
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
  • Zgłoś tę pracę