Operator żurawia samojezdnego
\"MAX-BUD 1\" TOMASZ WARCHALA
ŚWIĘTOCHŁOWICE, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Operator żurawia samojezdnego Firma z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego poszukuje kandydatów na stanowisko : Operator żurawia / dźwigu samojezdnegoMiejsce pracy : woj.

ŚląskieOczekujemy : · uprawnienia operatora dźwigu· odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań : · doświadczenie zawodowe : · obowiązkowość i sumienność : · prawo jazdy kat.

 • C : Oferujemy : · wysokie zarobki : · elastyczny system pracy;· dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę;· możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
 • pracę w firmie na ugruntowanej pozycji na rynku;· przyjazną atmosferę w pracy;Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu tel. pod nr 665-156-792
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku