Dyspozytor Medyczny / Dyspozytorka Medyczna
LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎8 godz. temu
source : Praca

Zadania :

  • Telefoniczna obsługa wezwań Pacjentów Grupy LUX MED;
  • Kwalifikacja zgłoszeń oraz ich realizacja.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Pielęgniarka / -rz, Ratownik Medyczny min. 3 lata - warunek konieczny;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista, opanowanie, empatia, orientacja na Klienta.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej w wymiarze min. 120 godz. w miesiącu;
  • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego).
  • Aplikuj