PROGRAMISTA PHP/SQL
Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.
Warszawa
‎9 godz. temu
source : infoPraca

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

Wsparcie działu w zakresie utrzymania istniejących aplikacji, oraz czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów zachodzących w firmie.

Opis Stanowiska :

  • Wsparcie i rozwój aplikacji webowych
  • Tworzenie nowych aplikacji
  • Integracja systemów i aplikacji
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
  • Udział w analizach procesów biznesowych
  • Doskonalenie procesów zachodzących w firmie
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL / MS SQL / PostgreSQL )
  • Znajomość systemów linuxowych
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web
  • Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w małym zespole
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami IT
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Doskonałą lokalizację (Stare Miasto).
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
  • Atmosferę współpracy,
  • Formę zatrudnienia zgodną z oczekiwaniami pracownika
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Zgłoś tę pracę