Oferta pracy Fryzjer/Fryzjerka
Instytut Kosmetologii i Stylizacji Fryzur Mohini
Dębica, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Instytut Kosmetologii Estetycznej i Stylizacji Fryzur Mohini poszukuje nowych osób do pracy na stanowisko : STYLISTA FRYZUR - FRYZJER Szukamy osoby która : -posiada wykształcenie w w / w zawodzie -ma doświadczenie w zawodzie -posiada umiejętności wykonania strzyżenia damskiego oraz męskiego;
 • farbowania, czesania i modelowania oraz przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych; -wykazuje chęć rozwoju -cechuje się zaangażowaniem do pracy -ma profesjonalne podejście do klienta -odznacza się wysoką kulturą osobistą Oferujemy : -wynagrodzenie + premię -bazę klientów -elastyczny grafik -możliwość rozwoju, szkoleń -udział w pokazach i targach branżowych -pracę na produktach renomowanych marek -miłą atmosferę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mail.

  Mile widziane jest portfolio swoich prac. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku