Pielęgniarka – klinika w Neu Ulm, Niemcy
Beta-active Elisabeth Sobiech
Konin, Wielkopolskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Renomowana Klinika w Neu Ulm na Bawarii zatrudni pielęgniarkę. Pracodawca, z którym współpracujemy już od ponad dwóch lat, sprawdzony, rzetelny zatrudni : -pielegniarkę operacyjną -pielegniarkę na oddział wewnętrzny -Pielegniarkę na chirurgie Oferujemy : - Stawki oparte na taryfie płacowej TVÖD.

Na stanowisku pomocy pielegniarskiej czyli przed uznaniem dyplomu 2.220 Euro brutto. Na stanowisku pielegniarki czyli po uznaniu dyplomu od 2.

900 Euro brutto. Na kazdym stanowisku otrzymuje sie dodatki za prace w niedziele i swieta oraz dyzury nocne - Umowa o prace na dwa lata, okres probny wynosi tylko 6 tygodni - zatrudnienie na 100% etatu, - Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym - Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, 150 m od kliniki ( Pracodawca dysponuje apartamentami pracowniczymi z aneksem kuchennym.

Nie jest problemem, Twoj nieuznany jeszcze w Niemczech dyplom przeprowadzimy nostryfikacje Twojego dyplomu Sprawdzony i rzetelny pracodawca pracuje u niego już kilka naszych pielęgniarek, które są bardzo zadowolone ze współpracy Beta active oferuje pomoc polskiego koordynatora nasza siedziba znajduje sie niedaleko kliniki Wymagania pracodawcy : - wykształcenie kierunkowe - Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 - Gotowość do wyjazdu za granicę na okres 1 roku Nasze wymagania : - Musisz spełniać warunki do nostryfikacji dyplomu Kontakt : Beta-active Elisabeth Sobiech +49 151 66432772 + 48 574 699 866

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku