SPRZĄTACZKA - Waalwijk, Holandia
T&S Group
Jelenia Gora
2 d. temu
source : europa.jobs

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat : KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu.

To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. Odjechana Loteria T&S! Co miesiąc do wygrania 2x hulajnoga elektryczna Xiaomi! BRANŻA : Cleaning services, home help and care REGION : The Netherlands, Waalwijk ILOŚĆ MIEJSC : 1 Co będziesz robić : -sprzątać powierzchnie biurowe, kantynę i toalety -odkurzać -napełniać i opróżniać zmywarki -raz w tygodniu odgrzewać jedzenie na kantynie -utrzymywać porządek przed biurowcem -od czasu do czasu sprzątać mieszkania lub kempingi pracownicze Będziesz świetnym pracownikiem jeśli : -znasz dobrze język angielski, -posiadasz prawo jazdy -masz motywację i chęć do pracy -jeśli szukasz pracy na dłuższy okres czasuOferujemy : My dajemy : -darmowy dojazd do pracy samochodami służbowymi -25 euro / tydzień bonusu dla kierowców samochodów służbowych -pomoc opiekuna przy wyrabianiu numeru Sofi -pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego -możliwość długoterminowej współpracy -dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki -pracę w miłej i przyjaznej atmosferze -możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii : zakwaterowania oraz ubezpieczenia Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę.

Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku