IT Supporter
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Polska
30 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Dla międzynarodowej firmy zlokalizowanej tuz pod Poznaniem (10 min. od Ronda Rataje) szukamy specjalistów IT, którzy będą odpowiedzialni za zapewnienie i utrzymanie wsparcia IT w firmie.

Twoje następne stanowisko

Będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów IT zgłaszanych poprzez wewnętrzny system ticketowy, konfigurację i instalację sprzętu komputerowego w firmie, rozwiązywanie problemów związanych z siecią LAN, WAN, WIFI, utrzymanie sprzętu IT, codzienny kontakt z zewnętrznymi partnerami serwisowymi sprzętu IT, wysyłkę wadliwego sprzętu IT do zewnętrznego serwisu i jego odbiór.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy Kandydatów, którzy ukończyli Technikum Informatyczne lub mają 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy w zespole Helpdesk / Callcenter lub doświadczenie w zakresie infrastruktury logistycznej IT i jej konfiguracji.

Poszukujemy Kandydatów, którzy znają j. angielski na poziomie komunikatywnym.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych, bezpłatny transport (autobus firmowy, który dowozi pracowników w odległości do 80 km od miejsca pracy, dlatego mile widziane są również osoby, które nie mieszkają w Poznaniu, a chcą dojeżdżać).

Klient oferuje także możliwość zdobywania doświadczenia w ramach struktury firmy oraz możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych kolegów.

Klient zapewnia także szkolenia wdrażające do pracy i pozwalające na zdobywanie wiedzy w trakcie pracy

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku