Specjalista ds. Kadr i Płac
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branże nieruchomości komercyjnych poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie danych do globalnego dostawcy, który zajmuje się naliczaniem płac oraz ich późniejszą weryfikacją, prowadzeniem dokumentacji personalnej, ewidencję czasu pracy, przygotowywanie różnego rodzaju zaświadczeń dla pracowników, umów o pracę i aneksów.

Osoba ta będzie także aktywnie zaangażowana w projektach międzynarodowych dotyczących zwłaszcza rozbudowywania systemu kadrowego.

Idealni Kandydaci i Kandydatki powinni posiadać ok. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, doświadczenie w obsłudze procesów sporządzania list płac, wypełniania deklaracji ZUS oraz deklaracji podatkowych.

Poszukujemy osób, które biegle posługują się językiem angielskim (poziom B2), cechują się dobrą organizacją pracy, otwartością na zmiany oraz posiadają wysokie zdolności interpersonalne.

Są samodzielne, wykazują się inicjatywą, dokładnością i systematycznością w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Znajomość programu Workday będzie dużym atutem.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pracę w zgranym i międzynarodowym zespole oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku