logistic associate
Randstad
Kraków, Małopolskie
3 d. temu

job description

Dobrze znasz język angielski, nie boisz się wyzwań, jesteś dobrze zorganizowany i lubisz kontakty z ludźmi?

Mamy dla Ciebie pracę skrojoną na miarę Twoich możliwości!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Human Resources
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • zadania

  • tworzenie zamówień
  • tworzenie wysyłek na dostawy ciężarówek z paliwem
  • częściowe zaangażowanie w proces uzgadniania dostaw
  • zarządzanie potwierdzaniem zapasów
  • oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenia co najmniej średnie lub doświadczenia branży
  • wiedzy i znajomości technik branżowych
  • staranności w pracy z dokumentami i danymi
  • samodzielności i kreatywności
  • znajomość arkuszu kalkulacyjnego Excel
  • zaangażowania w pracę
  • Aplikuj