Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim
Randstad Polska
Ruda Śląska, Polska
5 d. temu

Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji, planujesz dalszy rozwój w tym obszarze?

Szukasz pracodawcy, który zapewni Ci możliwość pracy pełnej wyzwań i współpracy w międzynarodowym środowisku? Świetnie trafiłaś / -eś! Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i udoskonaleń procesów
  • zadania

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z agencjami pracy
  • ścisła współpraca z menadżerami w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie raportów dotyczących rekrutacji oraz analiza skuteczności działań
  • implementacja własnych pomysłów dotarcia do najlepszych kandydatów
  • udział w wydarzeniach branżowych (np. targi pracy)
  • oczekujemy

  • min. rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego (min. B2) - warunek konieczny
  • znajomości technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • samodzielności, kreatywności oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47