Koordynator Transakcji | Kraków
Colliers International
Kraków, Poland
5 d. temu

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników.

Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce.

Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt).

W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł Inwestor w Kapitał Ludzki , przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Transaction Coordinator

miejsce pracy : Kraków

Zakres obowiązków :

  • Koordynowanie / wspieranie procesów transakcyjnych, w tym m.in. : kontakt i spotkania z klientami w procesie reprezentacji najemcy, zbieranie ofert od właścicieli nieruchomości, przygotowywanie porównań / analiz ofert dla klientów
  • Kontaktowanie się z najemcami, właścicielami nieruchomości i innymi agencjami
  • Przygotowywanie dokumentów dla klientów m.in. : prezentacji, ofert, zestawień, raportów i innych materiałów,
  • Współpraca przy projektach marketingowych działu m.in. przygotowywanie i przeprowadzanie akcji mailingowych oraz ich monitoring
  • Poszukiwanie informacji na temat rynku powierzchni biurowych
  • Uaktualnianie baz danych działu
  • Organizowanie spotkań
  • Wspieranie pracy administracyjnej działu, w tym m.in. : bindowanie dokumentów, kserowanie, drukowanie, przygotowywanie prezentacji działu, przygotowywanie case study, proposali, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów, tłumaczenia
  • Kontakt i współpraca z innymi biurami i działami Colliers
  • Nasze wymagania :

  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenia na stanowisku asystenckim / koordynatora najlepiej w branży nieruchomości komercyjnych
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office (PP, Word, Excel)
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś samodzielny i kreatywny w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Jesteś dobrze zorganizowany, rzetelny i nie straszna Ci praca pod presją czasu
  • To oferujemy :

  • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej
  • Elastyczne godziny i zasady pracy (praca z biura / praca zdalna)
  • Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2020
  • Colliers International Poland Sp. z o.o.

    Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

    Tel. +48 22 331 78 00