Oracle Database Administrator
7N
Gdańsk. PL
2 d. temu
source : Just Join IT

7N to agent doświadczonych specjalistów IT Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami.

W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

W ramach współpracy z duńskim oddziałem amerykańskiej organizacji, której działalność dotyczy zarówno realizacji projektów publicznych, jak i rozwoju produktów komercyjnych w skali globalnej , poszukujemy doświadczonego Administratora baz danych Oracle.

Osoba ta będzie częścią międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za administrację Oracle’owymi bazami danych klientów (skala : od kilkuset GB do kilkudziesięciu TB) zasilającymi autorski system ERP.

Lokalizacja : Gdańsk, Olivia Business Centre lub 100% zdalnie Czas trwania projektu : 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

Zadania

  • Instalacja i konfiguracja baz danych (przy użyciu ASM)
  • Administrowanie oraz optymalizacja bazami Oracle (głównie 19c)
  • Wykonywanie kopii zapasowych oraz przywracanie danych, w tym za pomocą skryptów
  • Usuwanie pojawiających się problemów
  • Monitoring utrzymywanych środowisk
  • Zarządzanie systemami za pomocą Oracle Enterprise Manager
  • Zarządzanie kontami użytkowników i uprawnieniami
  • Praca z CDB, PDB
  • Oczekiwania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie komercyjne w administracji bazami danych Oracle w wersji 12 19c (mile widziana szczególnie ta ostatnia)
  • Znajomość narzędzia GoldenGate (warunek konieczny)
  • Znajomość zagadnień związanych z CDB i PDB
  • Znajomość SQL oraz PL / SQL na poziomie min. podstawowym,
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Linux
  • Umiejętności w zakresie wykonywaniu kopii bezpieczeństwa,
  • Umiejętność pisania skryptów (Bash / Shell) automatyzujących pracę administratora
  • Otwartość na naukę, inicjatywność, samodzielność, komunikatywność
  • Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową : wynagrodzenie w wysokości 110-125 PLN / h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzysty model (75 / 25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww.
  • stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant

  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np.
  • zapisy lojalnościowe itp.)

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N : 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład : 7N Kick Off 2019 : https : / / www.
  • youtube.com / watch?v i5KjJpFBNpI)