Koordynator ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych
InterPolska
Warszawa APLIKUJ, Polska
47 d. temu

Manager Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie Wymagania : wykształcenie wyższe, minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, znajomość produktów oraz rynku grupowych ubezpieczeń na życie, znajomość lokalnego rynku pośredników ubezpieczeń na życie, rozwinięte zdolności negocjacyjne i handlowe, umiejętność planowania i zorientowanie na wyniki, zaangażowanie, samodzielność i dynamizm pracy, wysoki poziom kultury biznesowej.

Opis obowiązków : realizacja planów sprzedażowych, współpraca z siecią agencyjną i brokerską w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych, bezpośrednie pozyskiwanie instytucjonalnych klientów do grupowego ubezpieczenia na życie, pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy oraz utrzymywanie z nimi długofalowych kontaktów, prowadzenie szkoleń z zakresu ubezpieczeń na życie, zbieranie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu ubezpieczeń na życie.

Oferujemy : współpracę na podstawie umowy agencyjnej, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, samochód służbowy, konkursy i wyjazdy integracyjne, możliwość korzystania z zasobów Oddziału, współpracę z profesjonalnym zespołem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania APLIKUJ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk APLIKUJ zgadzasz się na przetwarzanie przez TU INTER-ŻYCIE Polska S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np.

Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (min. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku