Wsparcie tłumaczeniowe j. francuski lub j. niemiecki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Praca biurowa - brak możliwości pracy zdalnej! Istnieje możliwość pracy w biurze zlokalizowanym w Warszawie.

Opis stanowiska : - Tłumaczenia standardowych tekstów - Korespondencja mailowa i / lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j.

francuskim lub niemieckim - Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami - Wsparcie koordynatora tłumaczeń Wymagania : -

Wykształcenie wyższe / edukacja w wybranym języku - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (C1) - Dobra znajomość języka angielskiego -

Gotowość do ciągłego rozwoju - Sumienność i dokładność Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Umowę o pracę - Kompleksowy program wdrożeniowy -

Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi - Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji -

Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne / menedżerskie) - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.) Aplikuj już teraz!

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych