PRACA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKWATEROWANIA
EWATEX
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Praca jako Doradca (nie wymagamy doświadczenia) Co jest siłą napędową Twojej kariery? Pieniądze? Przebojowość? Nic z tych rzeczy.

Do tego, żeby zrobić karierę we współczesnym świecie, czyli taką która jest efektem doskonałej pracy, nie wystarczą same umiejętności ani nawet zadowolenie z pracy.

Rzeczą niezbędną do tego, żeby pracownicy mogli zrobić odnieść sukces jest... lustro! Dlaczego? Badania wykazały, że współczesną karierę napędza odkrywanie samego siebie.

Nic tak nie motywuje pracownika jak świadomość, że poznał swoje mocne strony. I to właśnie jest istotą odkrywania samego siebie każdy pracownik powinien poznać swoje atuty, a nie swoje słabości, to nasz cel.

Jeżeli szukasz możliwości pięcia się w górę, nie boisz się bezpośredniego kontaktu z ludźmi, masz świadomość, że aby coś otrzymać, najpierw trzeba dać coś od siebie (zaangażowanie, chęć nauki, nastawienie na sukces), powinieneś aplikować na to ogłoszenie! Wymagania : -

Wysoka kultura osobista -Miła aparycja -Odporność na sytuacje stresowe -Opanowanie -Mężczyźni i kobiety w wieku 20-60 lat Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, marketingu, czy pokrewnych.

Uczymy każdego od podstaw, dopasowując tempo indywidualnie do każdego pracownika. Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa +premie) -

System motywacyjno - premiowy - Darmowe szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach - Współpracę ze znanymi markami -

Podniesienie kwalifikacji w zakresie komunikacji miękkiej np. pewności siebie oraz komunikatywności Jeżeli korporacja nie jest Twoim wymarzonym miejscem, a od słowa target dostajesz gęsiej skórki -

ta praca jest dla Ciebie! Wyłącznie 100% AWANSU od wewnątrz w strukturach Firmy. Praca na terenie Warszawy z możliwością po okresie szkolenia powrotu do miejsca zamieszkania.

Aplikacje w postaci CV lub zadzwoń może to jest praca dla Ciebie zapytaj o szczegóły

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku