KUCHARZ/KUCHARKA - REG. POTSDAM
European Job Service
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

KUCHARZ / KUCHARKA - REG. POTSDAMNa zlecenie naszego klienta z branży gastronomicznej poszukujemy osoby na stanowisko kucharz / kucharka do pracy w amerykańskiej restauracji w regionie PotsdamProfil : wykształcenie kierunkowedoświadczenie na ww stanowisku min.

4 lataznajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1Oferta : umowa o prace bezpośrednio z niemieckim pracodawca wraz z pakietem socjalnymwynagrodzenie brutto : 2.

700,00 € / miesięcznieudział w wysokich napiwkach wymiar pracy : 40 godzin w tygodniu atrakcyjne zakwaterowanie w domu oddalonym 200 m od miejsca pracy - za niewielka oplatarozpoczęcie pracy : od 1 czerwcaWysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku