Doradca klienta – hurtownia materiałów budowlanych
Abakon Sp. zo.o. Spółka Komandytowa
Bielsko-Biała, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma budowlana Abakon od szesnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj.

Łódzkim i Mazowieckim. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do Działu Zaopatrzenia. Doradca klienta hurtownia materiałów budowlanych Miejsce pracy : Bielsko-Biała Opis stanowiska : - zaopatrywanie inwestycji w materiały budowlane - pozyskiwanie nowych klientów - przygotowywanie ofert - zamawianie towaru - analiza rynku - obsługa bieżących Klientów - realizacja zamówień Wymagania : - doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych - umiejętność nawiązywania relacji z Klientami - pozytywne nastawienie Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - elastyczne godziny pracy - ciekawą ścieżkę rozwoju - pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku - możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje Osoby zainteresowane bardzo proszę o podesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON Sp.

z o.o. spółka komandytowa (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON Sp.

z o.o. spółka komandytowa w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku