Praca w korporacji z językiem NIEMIECKIM min. B1
CEE Experts
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO / SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria.

Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach : Praca w korporacji z językiem NIEMIECKIM min.

B1 - bez doświadczenia Do twoich zadań należeć będzie : Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, Przyjmowanie zamówień oraz ich realizacji Wykonywanie codziennych zadań z oddelegowaniem poważniejszych problemów do przełożonego Analiza zapytań mailowych oraz kontakt telefoniczny z klientem wewnętrznym, Współpraca z działem w Niemczech Administracja biurowa i wsparcie działu Oczekiwania : Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min.

B1) wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem znajomość pakietu MS Office, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów, wysokie umiejętności interpersonalne.

Nasz klient oferuje : Atrakcyjne warunki zatrudnienia Kompleksowy program wdrożeniowy Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. "Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i / lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez firmę CEE Experts Uszyński s.

j. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku