Pracownik magazynu z UDT
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Wrocław
2 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełny ZUS, płatne L4, płatny urlop)
  • Długofalową współprace oraz stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 4350 - 5500 zł / brutto miesięcznie
  • Premia miesięczna do 10 %
  • Możliwa praca w nocy z dodatkiem w wysokości 30 %
  • Pracę w systemie II zmianowym (6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00)
  • Wolne weekendy ( praca od poniedziałku do piątku )
  • Benefity pracownicze - karta Multi Sport, ubezpieczenie oraz bezpłatna opieka medyczna - Medicover
  • Możliwość wykupienia obiadów na terenie zakładu
  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy
  • Oczekujemy :

  • Uprawnień na wózki widłowe potwierdzone UDT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Gotowości do pracy w systemie II zmianowym
  • Zadania :

  • Rozładunek dostaw przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjęcie towaru i kontrola jakościowa
  • Praca przy użyciu skanera magazynowego
  • Kompletacja i pakowanie zamówień do wysyłki
  • Zgłoś tę pracę