DŹWIĘKOWCÓW do reality show zatrudnimy
FIRE FILM
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Praca w telewizji w Krakowie. Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją telewizyjną i filmową m.in. dla TVN Turbo producent takich seriali i programów jak Wyburzacze , Złodzieje , czy Polscy wynalazcy zatrudni DŹWIĘKOWCÓW z bardzo dobrą znajomością obsługi rejestratorów wielośladowych typu Sound Device 688 lub Roland - R88 etc.

etc. Szukamy ludzi potrafiących realizować reality, czyli podążać za akcją : ) Wyślij C.V. na adres mailowy. W tytule maila proszę wpisać kolejno : DŹWIĘKOWIEC.

REALITY NAZWISKO IMIĘ. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli : Wyrażam, dobrowolnie, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.). Administratorem podanych danych osobowych jest firma Maciej Znajdek-Znaniewski FIRE FILM, z siedzibą w Krakowie (31-216) przy ul.

A. Frycza-Modrzewskiego 8 / 35. Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Dane będą przechowywane przez okres 1 roku. Żądanie usunięcie danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje ich niezwłoczne usunięcie.

Jednocześnie Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku