Praca na produkcji
Manpower
Legnickie Pole, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zadania :

  • Będziesz odpowiedzialny za proces powstawania wyrobów czekoladowych od ziarenka kakao aż do zapakowania
  • Produkt wytworzony przez Ciebie sprawi komuś uśmiech Wymagania :
  • Ukończone 18 lat
  • Książeczka SANEPID
  • Możliwość podjęcia pracy na czas określony
  • Dyspozycja do pracy zmianowej Oferujemy :
  • Zatrudnienie od zaraz - wystarczy przyjść na spotkanie
  • Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego - fajne miejsce na Twoją pierwszą pracą
  • Dojazdy pracownicze z różnych lokalizacji- Oława, Godzikowice, Bierzów, Łukowice Brzeskie, Nysa, Grodków, Niemodlin, Lewin Brzeski, Brzeg, Namysłów, Wiązów, Skarbimierz i inne.
  • Benefity ManpowerGroup Premium : prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, zniżki na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, kupony rabatowe do pizzerii, restauracji, teatrów oraz salonów fryzjerskich ZADZWOŃ : 882 907 795
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych