elektryk
Randstad
Chorzów, Śląskie
6 d. temu

job description

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się m.in. produkcją profili aluminiowych, fasad okiennych czy konstrukcji metalowych, zatrudni pracownika na stanowisko : elektryk.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i spełniasz wymagania z opisu poniżej- zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na 2 zmiany
  • dofinansowanie do posiłków i kartę multisport
  • pracę od zaraz
  • zadania

  • utrzymanie ruchu w zakresie związanym z instalacjami elektrycznymi
  • modernizacja istniejących instalacji, wykonywanie nowych
  • planowanie przeglądów infrastruktury technicznej
  • modernizacja urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowego (elektryk, automatyk, elektronik, elektromechanik)
  • doświadczenia przy pracach elektrycznych
  • aktualnych uprawnień SEP
  • umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • mile widziana znajomość zasad pneumatyki i hydrauliki oraz doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych