Recepcjonista / Recepcjonistka
EY Polska
Łódź, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję.

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Nasza unikalna struktura dostarczy Ci bogatych możliwości rozwoju kariery, łącząc je z szansą na poznanie międzynarodowego środowiska.

Twoje główne zadania

  • Przyjmowanie i obsługa gości pojawiających się w biurze
  • Łączenie rozmów telefonicznych i udzielanie niezbędnych informacji
  • Przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych
  • Zarządzanie systemem do rezerwacji sal konferencyjnych
  • Umiejętności, które cenimy

  • Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalizm i nastawienie na budowanie partnerskich relacji
  • Umiejętność pracy w zespole i proaktywna postawa
  • Nasze oczekiwania wobec kandydatów

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowania rozwojem zawodowym w Dziale Administracji
  • Oferujemy :

  • Kwalifikacje oraz certyfikaty
  • Zróżnicowane doświadczenie w różnych zespołach
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany Career Counselor
  • Program EY Care&Wellness
  • Owoce w biurze
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
  • Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych