pracownik gospodarczy/ pomocnik lakiernika
PW Bartesko Bartłomiej Skowroński
Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownik gospodarczy : Zakres obowiązków : - utrzymanie porządku i czystości wokół budynku w lecie - koszenie trawników w - odśnieżanie w sezonie zimowym - pomoc przy malowaniu kabin - pomoc przy pakowaniu przesyłek Oferujemy : - Pracę od zaraz, zatrudnienie na umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie po zakończeniu okresu próbnego - pracę w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie, - pracę w miłym otoczeniu.

Uwaga : dostarczenie niekompletnej dokumentacji (CV + orzeczenie o niepełnosprawności) będzie rozpatrywane negatywnie. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku