Projektant
HR SIGMA
Bielsko-Biała
6 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Jasienica

Zadania :

  • Projektowanie nowych wyrobów,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji,
  • Analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
  • Nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji aluminiowo-szklanych,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Znajomość programu Solid Works - mile widziana,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, zaangażowanie, komunikatywność.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.
  • Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Klauzula RODO :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).