Specjalista ds. Telesprzedaży
EUROPEAN EDUCATION AGENCY
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Informacje

European Education Agency to firma, która pomaga klientom uczyć się języków obcych w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Z nami będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności biznesowe i językowe oraz pracować w międzynarodowym środowisku. Oferujemy elastyczne formy i miejsca współpracy.

Nasza firma ma siedzibę w Warszawie, ale możesz do nas dołączyć w zaciszu swojego domu!

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż produktów przez kanał telefoniczny
  • Obsługa klienta w procesie zakupu jak i po nim
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon mile widziane
  • Pewność siebie w rozmowach telefonicznych z klientami
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi
  • Komunikatywność i zaangażowanie w realizację celu
  • Otwartość na zmiany i elastyczność
  • Dyspozycyjność minimum 30h / tyg.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + prowizja od sprzedaży
  • Pracę 100% zdalną
  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów
  • Szansę na rozwój w kierunku Team Leadera lub Specjalisty ds. Szkoleń
  • Zgłoś tę pracę