Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego / Długołęka
HR work force
Oleśnica, Dolnośląskie
6 d. temu

HR Work Force (APT 6474) to szybko i dynamicznie rozwijająca się agencja na rynku pośrednictwa pracy. Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Operator wózka widłowego dla Naszego Klienta znajdującego się w Długołęce.

OBOWIĄZKI : - obsługa wózka widłowego - lokowanie towaru na magazynie - skanowanie towaru - rozładunek, załadunek WYMAGANIA : -

uprawnienia na wózki widłowe - dobra organizacja pracy własnej - chęć i motywacja do pracy - dyspozycyjność do pracy od zaraz OFERUJEMY : -

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod struktury naszego Klienta po okresie 3 miesięcy -

stawka 18zł / h brutto (3024 zł brutto miesięcznie) - pracę od poniedziałku do piątku Dojazd autobusami 904, 914, 924. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych : Administratorem danych jest HR Work Force sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-

mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku