Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego
Hero Academy
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Przedszkole Hero!Academy istnieje już trzy lata na mapie wilanowskich przedszkoli niepublicznych. Wspieramy rozwój naszych podopiecznych, zapewniając im radosne i szczęśliwe dzieciństwo.

Posiadamy w pełni wyposażone sale, w których na co dzień nasze przedszkolaki poznają świat, bawią, się, uczą i nabywają kolejnych kompetencji społecznych.

  • Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową : https : / / www.heroacademy.edu.pl / Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Nauczyciel wychowania przedszkolnego Oferujemy : Pracę w profesjonalnie wyposażonych salach dydaktycznych;
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę; Wsparcie dyrektora metodycznego; Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych organizowanych przez placówkę. Możliwość poznania naszej placówki, pracowników oraz systemu pracy przed podjęciem decyzji o współpracy.

  • Zakres obowiązków : Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych; Wspieranie rozwoju dzieci; Regularne sporządzanie i uzupełnianie stosownej dokumentacji;
  • Aktywne uczestnictwo w życiu placówki; Regularny udział w spotkaniach Rady Pedagogicznej. Nasze oczekiwania : Posiadanie pełnych kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego, zgodnie z rozporządzeniem;
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym; Gotowość do współtworzenia przyjaznego, radosnego i wyjątkowego miejsca! Jeśli jesteś osobą pragnącą rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i doświadczenia - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!