Specjalista ds. Kwotowań w biznesie lotniczym [rekrutacja online]
Schenker Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne, Konin, wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś.

Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności.

Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań :

  • Przygotowywanie ofert lotniczych.
  • Opieka nad klientami (analiza potrzeb klienta, przygotowywanie propozycji handlowych, inicjowanie kontaktu, budowanie relacji z klientem, uczestnictwo w spotkaniach z klientami).
  • Współpraca z innymi jednostkami biznesu lotniczego w Polsce i zagranicą w zakresie oferowanych rozwiązań.
  • Kontakt z liniami lotniczymi w celu pozyskania stawek kosztowych.
  • Raportowanie do Kierownika Zespołu Kwotowań w Biznesie Lotniczym
  • Oczekiwania wobec Kandydata (wymagane) :

  • Znajomość specyfiki transportu lotniczego (co najmniej 1 rok doświadczenia w branży, najlepiej na podobnym stanowisku).
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Znajomość regulacji IATA, WSK, DGR, GDP.
  • Nastawienie na poszukiwanie usprawnień i optymalizacji.
  • Nastawienie na realizację celów z poszanowaniem standardów jakości obsługi.
  • Komunikatywność, otwartość na zmiany.
  • Oczekiwania wobec Kandydata (mile widziane) :

    Wykształcenie wyższe (kierunki związane z logistyką).

    Nasza oferta :

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna).
  • Narzędzia pracy : telefon, komputer.
  • Współpraca z największymi klientami biznesu lotniczego.
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania).
  • Możliwość korzystania z ZFŚS.
  • Możliwość dofinansowania nauki kursy doszkalające, językowe czy studia.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
  • Zgłoś tę pracę