Starszy Specjalista ds. administracji/Księgowy
Lebo recruitment
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Mile widziani na tym stanowisku są również Panowie Główne zadania :

  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP;
  • ewidencja urlopów i czasu pracy pracowników;
  • ewidencja floty pojazdów, w tym rejestracji, umowy ubezpieczeń i współpraca z Ubezpieczycielami w zakresie rozliczania szkód;
  • monitorowanie terminów badań technicznych pojazdów;
  • archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne wyjazdów służbowych pracowników firmy, rezerwacje hoteli etc.;
  • pomoc w tworzeniu wymaganej prawem dokumentacji RODO;
  • rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze ochrony danych osobowych;
  • monitoring i organizowanie zakupów materiałów biurowych;
  • wsparcie pracowników w zakresie obsługi administracyjnej, prawidłowy obieg dokumentów;
  • rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych;
  • przygotowywanie innych dokumentów związanych z działalnością firmy na potrzeby przełożonego;
  • aktualizacja dokumentów firmowych regulaminów, w oparciu o aktualne przepisy. Wymagania :
  • Wykształcenie wyższe mile widziane kierunki biznesowe, administracyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 8 letnie udokumentowane
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy i umiejętność korzystania z nich w praktyce
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność Obsługi komputera
  • Terminowość i dyspozycyjność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i dokładność w pracy
  • Umiejętność efektywnego działania i dobra organizacja pracy
  • Konsekwencja w działaniu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność planowania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych