Operator Wózka Widłowego (wolne weekendy)
PowerJobs Sp. z o.o.
Sosnowiec, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego - przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień -

zabezpieczanie towaru w magazynie oraz dbałość o porządek na haliOD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY : - uprawnień do obsługi wózków widłowych z UDT -

doświadczenie w pracy w magazynie - systematyczności i dokładności - gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od pon. do pt.

W ZAMIAN OFERUJEMY : - pracę w magazynie zlokalizowanym przy ul. Inwestycyjnej w Sosnowcu - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -

atrakcyjne wynagrodzenie : 3520 zł brutto w czasie okresu próbnego, po 1 miesiącu 4000 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych