Klub Nocny zatrudni kelnerki, bar, hostessy i tancerki! $$
iNTERfINANCES
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRACA W KLUBIE NOCNYM Mam kilka ofert skierowanych dla osób, które lubią życie nocne, imprezowy klimat i chcą podreperować swój budżet.

Szukam głownie dziewczyn na stanowiska takie jak : -KELNERKA (ok. 1500zł NETTO tygodniowo) - obsługa stolików, prezentacja karty z alkoholem.

 • HOSTESSA (ok. 1800zł NETTO tygodniowo) - dbanie o fajna atmosferę, rozmowa z gośćmi, rozkręcanie imprez. -BARMANKA (ok.
 • 750zł NETTO tygodniowo) - przygotowywanie zamówień, obsługa kasy. -TANCERKI (ok. 5000zł NETTO tygodniowo) - taniec, rozmowa z gośćmi, miła aparycja.

 • PROMOTORZY / PROMOTORKI (ok. 1800zł NETTO tygodniowo) - reklama lokalu na zewnątrz, wręczanie zaproszeń. MANAGER / ew. ZASTĘPCA - 2000zł NETTO i więcej - koordynacja pracy zespołu(szczegóły omawiane na spotkaniu).
 • wynagrodzenie wskazane jest w kwocie NETTO(na rękę!), wypłacane jest na nr kont bankowego wskazanego w umowie(umowa cywilno-prawna) w formie tygodniówek.
 • Są to średnie zarobki osób pracujących u nas w zespole na cały etat(5 dni w tyg). Istnieje możliwość współpracy NA PÓŁ ETATU(min.

  3x w tyg). Szukam osób zdecydowanych, trzeźwo myślących, nIe kierujących się w życiu stereotypami. JEDYNE STANOWISKO DEDYKOWANE DLA PANÓW TO PROMOTOR.

  JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA / NY TO NAPISZ DO MNIE NA PRIV - WSKAŻ STANOWISKO, KTÓRE CIĘ INTERESUJE I KONIECZNIE!!! PODAJ SWÓJ NR. TELEFONU! Edytuj

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku