Robotyk - Automatyk
Gi Group Sp. z o.o.
Słupsk[Słupski]
2 d. temu
source : infoPraca

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta narzędzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • planowanie i rozwijanie zautomatyzowanych komórek oraz linii produkcyjnych
  • programowanie systemów sterowania (CNC, PLC)
  • wsparcie produkcji w kwestiach automatyzacji i szkoleń personelu
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym oraz robotyki i automatyki ścisła współpraca projektowa z działami w całej Europie
  • opracowywanie i aktualizacja wytycznych bezpieczeństwa związanych z automatyzacją
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Inżynieria Mechaniczna)
  • min. 2 lata doświadczenia w projektach automatyzacji (przemysł metalowy)
  • znajomość technologii produkcyjnych, robotyki, systemów sterowania, systemów wizyjnych i sprzętu pomiarowego
  • umiejętności projektowania mechanicznego i CAD
  • wiedza z zakresu Przemysłu 4.0, a także Lean
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego wymóg konieczny!
  • Nasz Klient oferuje :

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałą współpracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stanowiska
  • przyjazną atmosferę i kulturę firmy
  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, darmowe lunche, prezenty świąteczne
  • Zgłoś tę pracę