Parkieciarz do pracy w Niemczech - 300 euro premii - Dresden, Berlin, Monachium, Hamburg, Stuttgart,Mannheim,Essen,Köln,Flensburg, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Jelenia Gora
4 d. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : - Układanie podłóg parkietowych i drewnianych - Szlifowanie, cyklinowanie - Lakierowanie, olejowanie, woskowanie - Przygotowanie i wyrównanie podłoża Wymagania : - Doświadczenie zawodowe - Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna, (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim) - Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie NiemiecOferujemy : - Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich - Zarobki w granicach 2300 - 2500 netto - 500 euro premii na start - Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą - Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną - Pomoc w znalezieniu kwater - Dodatki świąteczne i urlopowe - Na życzenie wypłata tygodniówek - Indywidualną opiekę dysponenta

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych