Pracuj w Czechach !
SK Express
Myszków, Śląskie
6 d. temu

Szukasz stałej pracy ? Chcesz dobrze zarobić i nie wyjeżdżać setki kilometrów od domu ? Mam dla Ciebie propozycje : ) Poszukujemy obecnie kandydatów do pracy dla światowego lidera branży automotive.

Czym będziesz się zajmował ? Montażem foteli samochodowych dla takich marek jak : BMW, Skoda, Audi, Porsche. Gwarantujemy Ci : darmowy hotel transport do pracy i powrót także darmowy darmowe posiłki stabilne zatrudnienie pakiet szkoleń podwyżki po okresie próbnym 13 i 14 pensję Oczekujemy od Ciebie : chęci do pracy pozytywnego nastawienia Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka : ) Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny z naszym konsultantem.

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp.

z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.

U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku