PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM lub ANGIELSKIM
CPL Jobs
Poznań, PL
1 d. temu
source : Absolvent

img src "http : / / cdn.absotools.pl / absolvent / assets / employers / cpl jobs / offers / 2019-10-04 / PRACOWNIK-BIUROWY.

png" alt "http : / / cdn.absotools.pl / absolvent / assets / employers / cpl jobs / offers / 2019-10-04 / PRACOWNIK-BIUROWY.

png" width "925" height "1197">

CPL Jobs

różne branże, m.in. : księgowość, obsługa klienta, IT support, administracja, HR)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI :

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów,
  • Monitorowanie codziennych zadań,
  • Kontakt z klientem (telefoniczny lub e-mailowy) w wymaganym przez klienta języku niemieckim,
  • Możliwość pracy na stanowisku juniorskim bez wcześniejszego doświadczenia w obszarze administracji / księgowości / finansów, dla osób z doświadczeniem -

    możliwość pracy na stanowisku Specjalisty).

  • pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • przejrzystą ścieżkę kariery,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, program rekomendacji),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe.
  • OFERTA KLIENTA OBEJMUJE :

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : poznan cpljobs.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych