Pracownik mobilny
MOTO PARTNER Robert Błędek
Przasnysz, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki współpracy z Franczyzobiorcami wciąż rośnie liczba Klientów korzystających z produktów i usług Banku.

Naszym celem jest dotarcie do osób w całym kraju, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem sieci franczyzowej. Partner Getin Banku w związku z projektem rozwoju sieci placówek franczyzowych poszukuje do współpracy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Pracownik mobilnyMiejsce pracy : ul.

Ciechanowska 6, PrzasnyszOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych, -

analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych, - budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami.

Oczekiwania : - orientacja na realizację celów sprzedażowych, - rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów, -

znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem, - doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, - wykształcenie minimum średnie, -

prawo jazdy kat. B, - znajomość obsługi komputera (MS Office).Oferujemy : - umowę o pracę, - samochód służbowy, - system premiowy zależny od wyników pracy, -

pakiet szkoleń, - pracę w przyjaznej atmosferze. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres : lub Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MOTO PARTNER Robert Błędek z siedzibą w Przasnysz, ul.

Leszno 18."Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku