Kraków Bezpłatne praktyki Administracja
Nova Centrum Edukacyjne
Kraków, Małopolskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Nova Centrum Edukacyjne to firma świadcząca usługi edukacyjne : policealne szkoły zawodowe, policealne szkoły promocji kadr, kwalifikacyjne kursy zawodowe, liceum dla dorosłych, kursy zawodowe.

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnej praktykiZakres obowiązków : - kompletowanie i segregowanie dokumentacji wewnętrznej firmy -

wykonywanie zadań biurowych - inne zlecone prace administracyjneWymagania : - umiejętność pracy w zespole - sumienność w wykonywaniu obowiązków -

komunikatywnośćOferujemy : - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - miłą atmosferę w młodym zespole - możliwość zatrudnienia po okresie odbywania praktykOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres : W tytule maila : Bezpłatna praktyka Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku