Pracownik Biurowy
Jobman Group Sp. z o.o.
Ciecierzyn
‎7 godz. temu
source : infoPraca

OBOWIĄZKI :

Praca powierzona Pracownikowi tymczasowemu będzie polegała na świadczeniu specjalistycznych czynności kontrolnych wyznaczonych przez Klienta.

Do obowiązków należeć będzie :

  • obsługę dokumentacji pokontrolnej, po jej przekazaniu przez inspektora terenowego z zatwierdzaniem po kontroli formalnej włącznie;
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego;
  • przygotowanie korespondencji;
  • nagrywanie danych na płytach CD / DVD;
  • Szczegółowy zakres oraz zasady realizacji zostaną przedstawione w trakcie odbywania szkolenia.

    WYMAGANIA : KONIECZNE :

    KONIECZNE :

  • posiadanie wykształcenia zawodowego rolniczego, geodezyjnego lub pokrewnego, lub potwierdzenie rozpoczęcia co najmniej 3 roku studiów na kierunkach rolniczych, geodezyjnych lub pokrewnych, lub wykształcenia średniego i potwierdzonych zaświadczeniem / dyplomem / świadectwem kwalifikacji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, ochroną środowiska, leśnictwem, geodezją, kartografią lub gospodarką przestrzenną;
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z programów do obsługi prac biurowych (Word, Excel, Outlook);
  • POŻĄDANE :

  • gotowość do pracy w terenie;
  • znajomość programów GIS i wiedza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS;
  • OFERUJEMY :

  • umowę o prace tymczasową;
  • wynagrodzenie 3400zł Brutto miesięcznie;
  • praca w pełnym wymiarze godzin (pełen etat);
  • obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu);
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród;
  • Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków.

    Aplikujcie i pomagajcie razem z nami!

    DODATKOWE INFORMACJE :

    Aplikacje powinny zawierać klauzulę : 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp.

    z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.

    Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'