Monter maszyn i urządzeń okrętowych - windy pokładowe
Stocznia Remontowa Nauta S.A.
Gdynia, Pomorskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Stocznia Remontowa "Nauta" S.A. poszukuje kandydatki / kandydatów na stanowisko : Monter maszyn i urządzeń okrętowych - windy pokładowe, chłodnice SG, SP Wymagania :

 • wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym
 • uprawnienia do obsługi palnika gazowego (przepalacz, sczepiacz) Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojej aplikacji na adres : k.
 • kosmicka nauta.pl z dopiskiem Inspektor ds. spawalnictwa Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadsyłanych ofert nie zwracamy.

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

  05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Stocznia Remontowa Nauta S.

  A. z siedzibą w Gdyni (81-336) przy ul.Czechosłowackiej 3. 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - (Wyświetl e-mail) 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5) odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku