Praktykant - Analityk w Zespole Wycen i Modelowania, Dział Doradztwa Transakcyjnego
EY (dawniej Ernst & Young)
mazowieckie, Warszawa
2 d. temu
source : dlaStudenta.pl

Praktykant - Analityk

w Zespole Wycen i Modelowania,

Dział Doradztwa Transakcyjnego

Dział Doradztwa Transakcyjnego to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany i skuteczny zespół. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym.

Współpracujemy z największymi na polskim rynku funduszami typu private equity oraz największymi zagranicznymi i polskimi inwestorami branżowymi.

Nasi eksperci w dziedzinie Wycen i Modelowania Biznesowego pomagają decydentom w dokonywaniu oceny oraz planowaniu efektywnej alokacji zasobów w organizacji.

Będziesz projektował finansowe i modele biznesowe w celu tworzenia obrazów przedsiębiorstw oraz nowych przedsięwzięć, stosując w tym celu zaawansowane modelowanie oraz wykorzystując statystyczne metody ilościowe.

Praktyki w dziale w Dziale Doradztwa Transakcyjnego to możliwość poznania największych transakcji kapitałowych na polskim rynku, wsparcia w ocenie flagowych inwestycji komercyjnych i publicznych, możliwość poznania wielu różnych sektorów gospodarki oraz zdobycia unikalnych doświadczeń w obszarze corporate finance.

Od kandydatów - studentów studiów magisterskich (kierunki ekonomiczne) oczekujemy :

 • zainteresowania tematyką corporate finance,
 • zdolności analitycznych,
 • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
 • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
 • dobrych wyników na studiach,
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego,
 • biegłości w posługiwaniu się pakietem MS Office, w szczególności Excel ,
 • doświadczenia w zakresie modelowania finansowego - będzie dodatkowy atutem.
 • Jakie umiejętności cenimy?

 • przedsiębiorczość i ambicja,
 • pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju,
 • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.
 • Oferujemy :

  O EY PolskaJesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

  EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku