pomocnik linii produkcyjnej
Randstad Polska
Tczew, Polska
5 d. temu

Poszukujesz pracy na produkcji blisko miejsca zamieszkania? Świetnie się składa, mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pomocników linii produkcyjnej.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny oraz dodatki nocne,
  • wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,
  • możliwość skorzystania z benefitów oferowanych przez Randstad (m.in. prywatnej opieki medycznej),
  • kompleksową opiekę konsultanta od pierwszego dnia pracy,
  • rozpoczęcie pracy od zaraz.
  • zadania

  • składanie opakowań kartonowych
  • pakowanie wyrobów gotowych do opakowań
  • sortowanie
  • pomoc przy obsłudze maszyn (klejenie, druk)
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • dyspozycyjności do pracy 3 - zmianowej
  • zaangażowania i motywacji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47