Praktykant/Asystent w Zespole Cen Transferowych, Dział Doradztwa Podatkowego
EY
Gdańsk, All, Poland
5 d. temu

Ceny transferowe są związane z wieloma aspektamidziałalności przedsiębiorstw, w szczególności międzynarodowych grupkapitałowych.

Projekty realizowane przez Zespół Cen Transferowych EY obejmują wielowymiarowąanalizę transakcji zawieranych w ramach grup kapitałowych od strony finansowej,podatkowej oraz biznesowej.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Damy Ci możliwość zmierzenia się z problematykącen transferowych, która dotyczy większości grup kapitałowych na świecie.

Wnaszym zespole zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego odbywa siępraktycznie od pierwszego dnia praktyki, bo od początku będziesz zaangażowany / zaangażowana w realizację projektów dla klientów, a nie prace pomocnicze lubadministracyjne.

Członkowie naszego zespołu pomogą Ci stopniowo zdobywać wiedzęi praktykę zawodową, dzieląc się z Tobą swoimi doświadczeniami.

Twoje główne zadania :

Praktyki lub praca w naszym zespole umożliwią Cizmierzenie się z zagadnieniem cen transferowych, tj. rozliczeniami pomiędzypodmiotami należącymi do największych grup kapitałowych na świecie.

Możeszzdobyć wiedzę i cenne doświadczenie w zakresie m.in. analizy modeli biznesowychfunkcjonujących u naszych klientów (poprzez poznanie mechanizmów biznesowychwpływających na funkcjonowanie przedsiębiorstw międzynarodowych), wycenyróżnych rodzajów transakcji, ustalania mechanizmów i modeli rozliczeńwewnątrzgrupowych, tworzenia polityk cen transferowych czy przygotowania analizekonomicznych.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

zdolności analityczne,

bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,

dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Kogo szukamy :

Jeżeli interesują Cię wyzwania analityczne, ale cenisz również relacje z zespołem i klientem, znajdziesz to wszystko u nas dzięki specyfice naszych projektów nastawionych nie tylko na rozwiązywanie problemów, ale również na ścisłą współpracę.

Oferujemy :

stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,

płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,

udział w programie rozwoju zawodowego EYU,

a także :

kwalifikacje oraz certyfikaty

różnorodne doświadczenie poprzez możliwość pracy w różnych zespołach

indywidualną mapę szkoleń

elastyczny czas i miejsce pracy

dedykowanego Career Counselora

program EY Care & Wellness

biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

najlepszą praktyczną szkołę biznesu

pożyczkę na start

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. Aplikuj i dołącz do nas!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku