Terapeuta SI
PSONI Koło w Wołominie
Wołomin, Mazowieckie
39 d. temu
source : Lento.pl

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie nawiąże współpracę z terapeutą integracji sensorycznej do prowadzenia diagnozy i terapii w ramach zajęć prowadzonych w ośrodku.

Wymagane : -ukończenie II stopnia kursu na terapeutę integracji sensorycznej lub studiów podyplomowych w w / w zakresie, Wymiar czasu pracy do uzgodnienia.

Oferujemy : - zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, - pracę w przyjaznej atmosferze i kompetentnym zespole, -

elastyczny czas pracy, - możliwość dłuższej współpracy Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu wskazanym w ogłoszeniu.

Zapraszamy do składania swoich dokumentów aplikacyjnych. Prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku