Opiekunka z doświadczeniem 1300-1700 Euro na rękę!
Pflegehelden
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pflegehelden jako jedna z największych niemieckich agencji zatrudniających personel do opieki nad osobami starszymi, we współpracy z polskimi Partnerami poszukuje wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

Nasi partnerzy gwarantują : najwyższe stawki na rynku 1300 - 1700 euro na rękę miesięcznie! Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym stałą współpracę Składki ZUS Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec Zwrot kosztów podróży Opieka koordynatora w miejscu pracy 24 godzinny kontakt z polskim biurem Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań Jeżeli znasz język niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece osób starszych zadzwoń lub napisz.

Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki współpracy oraz umówi na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie! tel. +48 733 565 465

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku