Analityk Finansowy (m/k)
IMAR Service Group
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia : 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska :

Zakres obowiązków :

  • Aktywny udział w procesie budżetowania,
  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu (wybrane linii kosztów i przychodów),
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca (m.in. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych),
  • Monitorowanie wydatków inwestycyjnych oraz kontrola względem zatwierdzonego budżetu,
  • Udział w procesie przygotowywania danych do fakturowania dla wybranych terytoriów lub spółek,
  • Wykonywanie analiz, raportów na potrzeby Zarządu Spółki.
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie),
  • 1 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość MS Office, w tym biegła znajomość MS Excel,
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy,
  • Znajomość programu Symfonia oraz / lub Eureka będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opiekę medyczną.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych