Monter ze znajomością rysunku technicznego - Zgierz
FACHPRACA
Zgierz, Poland
5 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Monter.

Zapewniamy :

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pracując z nami masz pewność konkurencyjnego wynagrodzenia zasadniczego wraz z premią roczną, a jeśli chcesz możesz dorobić biorąc nadgodziny.

Pracujemy od poniedziałku do piątku , w systemie dwuzmianowym. Nie musisz martwić się o dojazd - oferujemy bezpłatny autobus pracowniczy m.

in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Poddębic. W trosce o Twoje zdrowie masz również możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Kandydacie!

Jeśli umiesz odczytywać rysunek techniczny i schematy elektryczne, a dodatkowo posiadasz zdolności manualne i wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane elektryczne) to zamontuj się w naszym zespole!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku